לאור ההצלחה, רוברט שמין מגיע לישראל לסמינר נוסף:

Building Assets

כך תבנה קודם רשת קשרים איכותית ורק אז (!)
תבחר את הפרויקט שיושב בול על החוזקות שלך

ושתוכל לייצר ממנו הכנסה יציבה לאורך זמן

נפתחו שני מועדים חדשים

מועד בוקר | יום רביעי 13/3 | 11:00-17:00

מועד ערב | יום שני 18/3 | 17:00-22:00

בית ציוני אמריקה, דניאל פריש 1 תל אביב

(עפ"י שיטת הלימוד המעשית של פרויקט X
שנוסתה על למעלה מ- 2700 יזמי נדל"ן ב- 10 שנים האחרונות)

בין אם יש לך ניסיון קודם או שאתה רק מתחיל,

סמינר חדשני שתצא ממנו עם ידיעה איך ליצור הכנסה משמעותית מנדל”ן שמבוססת על פיתוח האישיות שלך כיזם, יצירת קשרים ושיתופי פעולה חדשים וביסוס העסק סביב החוזקות שלך  

וכשאתה מצוייד בשיטה מקצועית ומוכחת לביצוע עסקאות בשוק האמריקאי שמכוונת לעזור לך לבנות עמודת נכסים שהולכת וגדלה ושתוביל אותך לעצמאות כלכלית.

הסמינר כולל סשנים תרגולים מעשיים לאיתור עסקאות אמיתיות, עבודה מול מנטור צמוד ובניית צוות ראשוני שמשלים אותך

נגן וידאו

מוגבל ל 100 מצטרפים ראשונים!

בית ציוני אמריקה, דניאל פריש 1 תל אביב

אנחנו הולכים להביא מלא חידושים, פרקטיקה מעשית מגובה ניסיון עתיר מהשטח , דוגמאות חיות , תבניות עבודה עדכניות ורלוונטיות ותפיסה מערכתית חדשה ומפתיעה מתוך השנתיים האחרונות שהצמיחו כאן יזמי נדל״ן עם עסקים מפוארים של 100 עסקאות ויותר בשנה.  את הכל ארזנו לפורמולה מנצחת ואנחנו מתכננים להעביר את זה אליך

ביום אחד מעשי מיוחד שממנו יוצאים עם שיטה ביד ודרך פעולה!

רוברט שמין יעביר יחד עם המנטורים של פרויקט X את כל היום בגישתו המשעשעת, מלאת השראה ועם שילוב של הרבה חוכמה ויזמות מעשית.

מועד בוקר |יום רביעי 13/3 | 11:00-17:00

מועד ערב |יום שני 18/3 | 17:00-22:00

בית ציוני אמריקה, דניאל פריש 1 תל אביב

כולל כיבוד עשיר לאורך כל היום מוגבל ל-100 משתתפים בלבד!

מהי ההשקעה שלך בסמינר?

המחיר המלא לסמינר
כרטיס יחיד - רק 297 ₪
כרטיס זוגי - רק 397 ₪
נפתחה המכירה המוקדמת עד ה-13/3
כרטיס יחיד - רק 147 ₪
כרטיס זוגי - רק 197 ₪

סמינר אקסקלוסיבי ל-100 משתתפים בלבד!

מועד בוקר |יום רביעי 13/3 | 11:00-17:00

מועד ערב |יום שני 18/3 | 17:00-22:00

בית ציוני אמריקה, דניאל פריש 1 תל אביב

כולל כיבוד עשיר לאורך כל היום

"חופש כלכלי" מבחינתנו הוא רק נקודת הפתיחה. אנחנו נראה לך איך להגיע לשם (והרבה מעבר לזה) ע"י זה שנכין אותך לעידן החדש שאנו נמצאים בו - עידן היצירה המשותפת.

אתה תלמד כאן הכל! פיתוח חשיבה יזמית, התבססות על כישורים וחוזקות טבעיים ושת”פים עם אחרים, כל אלו יאפשרו לך לייצר כסף בכל מקום ובכל זמן. וכן, גם להנות הרבה יותר מהדרך!

כולנו כבר הבנו (במיוחד לאור השנתיים+ האחרונות) שכל אחד חייב לייצר לעצמו עמודת נכסים שתאפשר הכנסה נוספת וביטחון כלכלי. זה מבחינתנו obvious, אין מה לדבר בכלל, ככה שמסרים כמו “לצאת ממירוץ העכברים”, “להגיע לחופש כלכלי”, “לעשות נדל”ן ללא הון עצמי” וכו’…כן, אנחנו “חיים” את זה כבר שנים – ואנחנו גם נלמד אותך הכל באופן הכי מקצועי שיש. אבל….כמו שכתבנו בכותרת, מבחינתנו זו רק נקודת הפתיחה.

כאן תעשה את מה שאתה טוב בו
ותייצר מזה הכנסה נוספת

בפרויקט X אנחנו רוצים שתגיע לעצמאות כלכלית תוך כדי שאתה מתפתח ברמה האישית. שתבנה את האישיות שלך, שתבין במה אתה טוב, מהן החוזקות שלך, אנחנו רוצים שתעשה את מה שאתה אוהב (לא שתסבול מנדל”ן או מיצירת ערוץ הכנסה כזה או אחר), ושתעשה את זה ע”י חיבור לאחרים שגם הם מביאים את החוזקות שלהם – ככה שתעבדו מהר (וגם הרבה יותר בקלות ובכיף) לתוצאות.

פיתוח האישיות והחשיבה שלך כיזם יחד עם שיתופי פעולה - יביאו אותך הכי רחוק שאפשר.

זה סגנון העבודה בעולם החדש שאנו נמצאים בו. עידן של יצירה משותפת. של חיבור חוזקות, של עבודה סביב פרויקט יחד, זה קורה עכשיו יותר ויותר בעולם – ואנחנו נראה לך איך להכין את עצמך גם מנטלית, גם עסקית-יזמית וגם נדל”נית כדי שתוכל לקחת את החופש הכלכלי ואת החיים שלך ושל המשפחה שלך הכי רחוק שאפשר. אנחנו עושים את זה כבר היום עם התלמידים והבוגרים שלנו – ואנחנו רוצים להכניס גם אותך לסגנון החשיבה והעשייה הללו. מוכן? 🙂

4 השלבים להפיכת 'רעיון לכסף':

בפרויקט X אנחנו מתמקדים ב- 4 שלבים פרקטיים שמאפשרים לנו לקחת פרויקט נדלנ"י ולצאת איתו לפיילוט מהיר שיאפשר לנו לפגוש את הכסף מהר! ומשם - להתקדם לעסקה הבאה:

שלב 1 -
בניית מערכות יחסים

אנשים אנשים אנשים. השלב הבסיסי שממנו הכל מתחיל!
בשלב זה אנו מתמקדים בבניית רשת הקשרים סביבה העסק שלך יעבוד. פה אתה לומד איך לפנות לאנשים, כיצד מוצאים מה מעניין את הצד השני, “מהו הסיפור” שהצד השני בשותפות או בעסקה מביא איתו ואיך זה מתחבר אליך ולמטרות שלך. נכללים בשלב זה השותפים שמשלימים אותך, צוות השטח שלך בארה”ב ואנשי מפתח שיעזרו לך בהמשך לסגור את העסקה.

שלב 2 -
ניתוח אנשים ועסקאות

בשלב זה תלמד לזהות מיהם השחקנים הנכונים בכל עמדה בצוות שלך, מהן החוזקות של כל אחד, כיצד הם משלימים את החוזקות שלך וכמובן – תתמחה בניתוח עסקאות מהיר (ברמה של דקות) כדי לדעת אילו עסקאות מתאימות לך, לצוות שבנית, לאסטרטגיה איתה עובד ולמטרות היותר רחוקות שהגדרנו איתך יחד.

שלב 3 -
סיסטם להורדת הסיכון לאפס

בשלב זה אתה תלמד את “הסיסטם של פרויקט X” שיאפשר לך לצאת ברווח מכל עסקה שמתאימה לאסטרטגיה שבחרת. אתה תבין איך לאתר עסקאות מתחת מחיר השוק, כיצד להוריד אותן על חוזה ללא סיכון כספי ואיך לעבוד בסקייל מאוד גבוה כבר בהתחלה כדי להתקדם מהר ולהגיע לסגירה בהקדם.

שלב 4 -
מודלים לחלוקת רווחים בין חברי הצוות

שלב הכסף – השלב המעניין 🙂
פה אתה כבר אחרי סגירה. תלמד איך לחלק רווחים, כיצד לחזק את השותפויות הקיימות כדי שירצו להמשיך לעבודה איתך ויפנו אליך עוד ועוד הזדמנויות, ותתפנה לעבור לשלב הבא: “מעסקה לעסק”, כשאתה יוצר סיסטם מובנה ושיטת עבודה סדורה שמתאימה לאישיות וללו”ז שלך, ככה שהעסק וההכנסות מתחילים לעבוד כמו שעון שוויצרי.

הסמינר כולל התנסות מעשית בעסקאות של 5000$ רווח ויצירת קונטקט ראשוני עם מוכרי נכסים מעבר לים:

הסמינר מכוון לעבודה מעשית והתנסות בפועל בנדל”ן בארה”ב, כך שכל משתתף חייב לעבוד איתנו צמוד ולאתר בעצמו עסקאות נדל”ן מתחת מחיר השוק עם פוטנציאל רווח של 5000$. בין הסשנים המעשיים נעבוד על:

לימוד וביצוע שיטת FAST לעומק: איתור עסקה, ניתוח ובדיקת המספרים, בניית צוות, הפיכה לרווח

one call ahead from a million dollar: רוברט בסשן מרתק בו יבצע שיחות חיות לארה”ב ויצור קשרים ראשוניים ומשא ומתן עם בעלי הנכסים

עבודה עם מנטורים ויזמי נדל”ן: חלוקת המשתתפים לקבוצות תרגול קטנות וקבלת משימות ביצוע וחזרה עם תוצאות (העבודה והמשוב מול מנטור אישי)

מפת הדרכים לחופש: הבנת התהליך המלא לביצוע עסקאות, הגדלת ההון העצמי ובניית עמודת נכסים מניבה.

זו ההזדמנות שלך להיות חלק מסמינר מושקע ומהפכני שיהפוך ב-180 מעלות את כל מה שחשבת על נדל״ן, השקעות, רווחה כלכלית ויזמות עסקית עם אחד המנטורים המובילים בעולם. בנוסף, אנחנו גם ניישם בפועל ונגלה:

בנוסף, נדבר על:

למי זה מיועד?

תכלס בין קהל בוגרינו ניתן למצוא יזמים, מנהלים בכירים, פורשי צה״ל, הייטקיסטים, מחפשי קריירה שנייה, משקיעים, בעלי עסקים ועוד…

אבל האנשים שהכי מעניינים אותנו ואנחנו יודעים לעזור להם יותר מכולם זה אנשים שיש להם רצון עז ללמוד, לשנות , לשפר מצב קיים ופשוט לעוף כחלק מסביבה תומכת שמשמשת ככר בטוח לצמיחה.

אנחנו מחפשים אנשים שהם ברי לימוד או במילים אחרות באים ״כוס ריקה״ ומוכנים להקשיב לנוסחה שפשוט עובדת והוכיחה את עצמה אלפי פעמים על אלפי אנשים מכל העולם. והכי אנחנו אוהבים לעבוד עם אנשים שמוכנים גם להסתכל פנימה ולפגוש את עצמם כחלק מתהליך ההתפחות העסקית שלהם. להבין במה הם חזקים , לוותר על מה שהם פחות חזקים למרות שזה ניראה חשוב ויש בהם פתיחות לעבוד ביחד ובשיתופי פעולה עם אחרים שמשלימים אותם בחזקות ובערכים זהים. 

כמוני כמוך מספרים על
התהליך שהם עברו בפרויקט X : )

אם האג׳נדה שלנו מדברת אליך ומעניין אותך להתנסות בחשיבה אחרת של נדל״ן ויזמות
אז אנחנו מזמינים אותך להצטרף אלינו:

השיטה כל כך פשוטה שכל אדם יכול להצליח בה
ללמוד & להעתיק | להדביק & ליישם

תשובות לשאלות שנשאלנו בעבר

אם אתה משקיע מקצועי שלא השקיע דרך קרן או יזם אחר ויש לך שיטה עובדת, צוות חזק, זרם של עסקאות ופתרונות מימון לעסקאות שלך, כניראה שאין לנו מה לחדש לך. אבל, אם מעניין אותך ללמוד איך להיות בצד שיוזם ולהיות באחריות מלאה על ההשקעות וההכנסות שלך מנדל״ן – מקומך לגמרי איתנו. לפעמים אפילו שווה לך להגיע בשביל טיפ קטן שיעשה עבורך את ההבדל בהשקעות שלך. הסיכוי שתחזיר את ההשקעה שלך ועוד הרבה יותר מזה, גדול מאד.

חד משמעית כן! דווקא עכשיו בהתחלה כשאין לך ניסיון או ידע קודם קל מאוד לבנות תשתית חזקה שהיא הרבה מעבר לנדל״ן. מדובר בתפיסה יזמית שגם פותחת את החשיבה שלך לעבודת צוות וביחד נעבור על יסודות ועקרונות חשובים כבסיס.

תמיד יותר קל כשיש הון התחלתי, וזה נכון שלא ניתן להשקיע בנדל״ן ללא כסף כלל, אבל לחלוטין ניתן ואפשרי להשקיע ללא ההון משלך. במהלך התוכנית האינטרנטית וגם בכיתת האומן של רוברט נעבור על מספר דרכים לגיוס כספים.

רוברט דובר אנגלית וכל החלקים שיעביר יהיו באנגלית ואילו במנטורים דוברים עברית וההדרכות האישיות
וחלק מההסברים יהיו בעברית. בנוסף , ניתן יהיה לשאול כל שאלה ולקבל גם הסבר, תרגום והנחייה בעברית.
יתרה מזאת, האנגלית של רוברט מאוד קלה , פשוטה ומובנת וגם זו הזדמנות נהדרת לתרגל את האנגלית שלך:)

אין לנו שום כוונה לגבות ממך כסף מבלי שתקבל ערך משמעותי בתמורה. אנחנו כל כך בטוחים בערך של הסמינר שלנו, שהחלטנו לתת אחריות מלאה לכל אורך הדרך. אם מכל סיבה שהיא לא הפקת תועלת מקורס, תוכל לפנות אלינו בכל שלב, ואנחנו נחזיר לך את מלוא כספך ללא שאלות.

בטח, תמיד! במידה ויש לך שאלות נוספות – אנחנו נשמח לעזור.
ניתן לשאול שאלות ולהתייעץ כדי לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורך. 
זה הטלפון שלנו 055-6820065
לכל שאלה ועניין!

אנחנו רוצים לתת לך אחריות מלאה!

אם מאיזושהי סיבה במהלך הסמינר או בסופו הרגשת של קיבלת ערך משמעותי תוכל לבוא אלינו וללא שאילת שאלות לקבל את כל כספך חזרה.

מהי ההשקעה שלך בסמינר?

המחיר המלא לסמינר
כרטיס יחיד - רק 297 ₪
כרטיס זוגי - רק 397 ₪
נפתחה המכירה המוקדמת עד ה-13/3
כרטיס יחיד - רק 147 ₪
כרטיס זוגי - רק 197 ₪

מועד בוקר |יום רביעי 13/3 | 11:00-17:00

מועד ערב |יום שני 18/3 | 17:00-22:00

בית ציוני אמריקה, דניאל פריש 1 תל אביב

כולל כיבוד עשיר לאורך כל היום

מי יוביל את האירוע?

רוברט שמין

מומחה פיננסי בינלאומי, יזם, משקיע נדל״ן אגדי, סופר, פרשן, מרצה והמנטור העסקי של קהילת הנדל״ן העולמית פרויקט X

רוברט שמין הוא יהודי אמריקאי, יזם בנשמתו. מומחה בינלאומי ליזמות והשקעות נדל״ן והמנטור של הקהילה. 

לפני כשלושה עשורים החל רוברט לבצע פעילות עסקית נדל”נית בנאשוויל, טנסי, שם גדל. מאז, היה מעורב ביותר מ-1,000 עסקאות ב- 7 מדינות שונות והפך לאחד המנטורים העסקיים המובילים בתחום.

ב-2012 חבר רוברט שמין לפרויקט X, ופועל יחד עם מנהלי התוכנית להכשרת יזמים. את עיקר זמנו מקדיש רוברט לנדל”ן ולהכשרת יזמי נדל”ן, דרך גישתו המשעשעת והייחודית אותה מכנה “אידיוט עשיר״ (על שם ספרו רב המכר “איך זה שהאידיוט הזה עשיר ואני לא”).

כיום נחשב רוברט מומחה ליזמות והשקעות נדל״ן, פרשן פיננסי ב- FOXNEWS וב- CNN, סופר בעל רבי מכר בינלאומיים ומרצה למוטיבציה והשקעות נדל״ן בכל העולם.

גילעד פולק

מייסד-שותף בפרויקט X העולמית. יזם ומשקיע נדל"ן, מפתח שיטת '4 הנתיבים' לפיתוח אישי ועסקי להגשמה רווחית ומוזיקאי בנשמה.

גילעד (כן, עם י’) נחשב בעיני רבים מבוגרי פרויקט X כ-“מנהיג הרוחני”.
ניחן ביכולת בלתי נתפסת לייצר מודלים ושיטות כדי לקחת עסקים ואנשים לרמה הבאה. 

גילעד משמש כיום גם כמנטור המנטלי בתוכנית פרויקט X
ומלווה תלמידים ובוגרים בדרך להקמת וביסוס העסק הנדל”ני שלהם
המבוסס על חוזקות ושיתופי פעולה משלימים.

סמינר אקסקלוסיבי ל-100 משתתפים בלבד!

מועד בוקר | יום רביעי 13/3 | 11:00-17:00

מועד ערב | יום שני 18/3 | 17:00-22:00

"אין לנו כוונה להיות עוד סמינר שהשתתפת בו נהנית וסיפרת לחברים אלא להיות נקודת מפנה בחייך ואנחנו עובדים במסירות אינסופית בשביל זה. כדי שנצליח אנחנו מחפשים אנשים שיזמות בוערת בהם , סקרנים, פתוחים לחשיבה אחרת מחפשים לייצר שינוי ואוהבים להתפתח אישית ועסקית.״

״אם זה אתה או את, שריינו מקום היום - מבטיחים לכם חוויה מעצימה, ישימה ומעוררת השראה ! ״

Copyright © 2022 פרויקט איקס ישראל – נדל”ן בארה”ב

סמינר השנה של פרויקט X

Building Assets

השיטה המוכחת ליצירת הכנסה מנדל"ן בארה"ב

מחיר מכירה המוקדמת עד ה-6/3

כרטיס יחיד - רק 147 ₪
כרטיס זוגי - רק 197 ₪
סמינר אקסלוסיבי ל 100 משתתפים בלבד!

המכירה החלה ניתן לבחור בין שני מועדים בוקר/ערב

מועד בוקר |יום רביעי 13/3 | 11:00-16:00
מועד ערב |יום שני 18/3 | 17:00-22:00
בית ציוני אמריקה, דניאל פריש 1 תל אביב
100% אחריות לשביעות רצון מלאה
התחייבות להחזר מלא של התשלום בכל נקודת זמן

מלא עכשיו את פרטייך ותועבר להשלמת הרשמה לסמינר: